Trabzon Bayan Kons İş İlanları

Menajerlik Güvencesiyle Turistlik Night Club & Turistik Night Gazinolarda 250 TL – 500 TL.
Günlük Yevmiyelerle çalışacak 18 – 30 yaş arası BAYAN Elemanlar Aranıyor. Hemen iş başı yapabilecek, kendine güvenen diksiyonu ve vizyonu düzgün, 1.60 1.75 boylarında ve seyahat engeli olmayan tam zamanlı çalışacaklar tercih sebebidir.

GÖREV BİÇİMLENDİRMESİ VE ESAS KONULAR AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR. İŞ ARKADAŞLARIMIZIN BÜTÜN İŞ GÜVENCELERİ TARAFIMIZDAN TAKİP EDİLİP KONTROL ALTINDA TUTULACAKTIR.

Ulaşım, Konaklama, Yemek & Ssk sağlanır.. (tüm sosyal haklar tarafımıza aittir) 18-30 yaş arasında, bayanların başvurmaları istenmektedir..

İş Alanlarımız; – Kons Bayan 200 250 300 350 400 450 Arası Yömiye – Bayan Garson – Barmeid 50-150 arası Yömiye – Salon Hostesleri 50+100+150 Arası Yömiye – Solistler ve Ses Sanatçıları 300+ 500 Arası Yömiye – Oryantel ve Dansçı Bayanlar.. 250+ 500 Arası Yömiye Söylediğimiz Fiyatlar Çalışma Yerlerimizde Net Ödenmektedir.

Vasıfsız bayanlar, (Garson, Barmeid ve Salon Hostesi Olarak Başvuru Yapabilir) Dans, İçin Eğitimlerimiz Vardır, Tarafımızdan Ücretsiz Verilir.. Detaylı bilgi verilecektir.

İRTİBAT: 05379738628  WhatsApp:05379738628 (BULUT AJANS Menajerlik Model Ajansı) ★★★★★★★ Menajer ★ENGİN TELLİ★ 05379738628 ★★★★★★★  Zonguldak Konya  ( Niğde Merkez) (Eskişehir) Uşak (Balıkesir Merkez) (Manisa) Bursa Afyon Tekirdağ Amasya Adana İstanbul İzmir Olmak Üzere BULUT AJANS MENAJERLİK KALİTESİ VE GÜVENCESİ ALTINDA BU İŞİ GÜVEN VE SAYGI ÇERÇEVESİNDE CİDDİ PARA KAZANMAK İSTEYEN KİŞİLER TERCİHİMİZDİR. FOTOĞRAFLI BAŞVURU SONUCU SÖYLEDİĞİMİZ FİYAT ÇALIŞMA YERLERİMİZDE NET ÖDENMEKTEDİR. BİZİM İŞİMİZ SİZİ KALİTELİ VE GÜVENİLİR ELİT MEKANLARDA HUZURLU KAZANÇ SAĞLATMAK HEM SİZİN HEM BİZİM MEMNUN KALMAMIZ DEMEKTİR

★★★ ★★★★★ ★★★★★ ÖNEMLİ DUYURU ! ★★★★★ ★★★★★★★★

Bırakın Menajerlik Yapmayı, Daha İşin Ne olduğunu Bilmeyip İlan Yazmaktan Aciz, Ellerinde İş Olmadığı İçin Ne Referans, Nede Bir Fotoğraf Bile Bulamadıkları İçin, İlanlarımızı – Resimlerimizi Kopyalayan, Değiştiren.. Menajerlik, Danışmanlık, İşkur Belgelerine Sahip Olmayan, Ofisi Bile Olmayıp Yada Derme Çatma 3-5 Kurusluk Kiralık Ofislerde Kendilerince Oyun Oynayan, Sahtekarlardan, Laf Cambazlarından, Dolandırıcılardan, Çalıştıkları Daha Doğrusu Çalışabildikleri İl, Mekan, İş Sayısı Bir Elin 5 Parmağını Geçmeyen, İnsanları Kullanıp Değil Menajerlik Hizmet Ajansı Sadece Kendi Ceplerini Dolduran Konuşma-Yazmasını Bile Bilmeyen Kişilere Karşı Sizi Uyarmayı Sorumluluk Biliriz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir